~ zpět na předchozí stránku ~


První  přípravný  šachový  turnajV sobotu 25. ledna 2014 uspořádal Šachový kroužek sdružení FK Nový Lískovec, první malý přípravný šachový turnaj. Otevřený pro všechny členy i pro ostatní zájemce. Příležitost, porovnat své síly a připravit se na další turnaje, využilo celkem šestnáct hráčů.

Účastníci byli rozděleni do dvou kategorií, junioři a dospělí. Turnaj trval pět kol a řazení hráčů bylo postupně vyhodnocováno v tabulce, švýcarským systémem. Bez použití programu. Proto nejsou výsledky zapsány do výsledkové listiny, jen uvádíme stručný přehled vítězů.

V kategorii dospělých, se na prvním místě, umístil Vladan Hrdlička s 5-ti body, na druhém místě Jiří Bůřil se 3-mi body a na třetím David Hála se ziskem 2,5 bodů. V juniorech, se na prvním místě, umístila Denisa Kmoníčková, spolu se Štefanem Mračnou. Oba získali, v průběhu pěti kol, shodně 4 body.

Po vyhlášení výsledků, jsme všichni společně souhlasili: Na našem turnaji zvítězil každý, kdo přišel a nebál se porovnat své síly s ostatními.
Několik málo fotek si můžete prohlédnout tady na stránce.fotka prvního přípravného šachového turnaje v sobotu 25. ledna 2014 fotka prvního přípravného šachového turnaje v sobotu 25. ledna 2014 fotka prvního přípravného šachového turnaje v sobotu 25. ledna 2014 fotka prvního přípravného šachového turnaje v sobotu 25. ledna 2014